Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

W celu uzgodnienia szczegółów współpracy oraz cen palet proponujemy kontakt telefoniczny oraz mailowy:
 
Biuro czynne w godzinach 8 - 16
 
Manager:
Emilia Konikiewicz 605-938-892
 
e-mail: paletorium@gmail.com
e-mail: paletorium@o2.pl

Skup palet

Skupujemy w każdej ilości palety używane:

  • Palety EUR 800x1200 A1, (palety EUR Epal)
  • Palety typu EUR 800x1200 A3, palety przemysłowe poza standardem EUR 
  • Palety przemysłowe 800x1200

Sprzedaż palet

Z racji bogatego doświadczenia w branży gwarantujemy palety zapewniające zachowanie bezpieczeństwa i wszelkich standardów. Nasze palety są nieuszkodzone, czyste, oryginalne, o udźwigu zgodnym z rodzajem palet. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby towar był selekcjonowany zgodnie z Kartami Oceny Palet ECR Polska/EPAL.

  • Palety EUR 800x1200 A1, (palety EUR Epal)
  • Palety typu EUR 800x1200 A3, palety przemysłowe poza standardem EUR 
  • Palety przemysłowe 800x1200

Firma PALETORIUM w kwietniu 2013 roku obchodziła dziesięciolecie swojego istnienia. Działamy w największej polskiej sieci zajmującej się handlem Paletami - EUROPAL. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam na ciągły rozwój i poszerzanie swojej działalności. Punkty sprzedaży i skupu palet Paletorium zlokalizowane są głównie w okolicach Torunia, jednak dysponujemy własnym transportem, co pozwala nam bez przeszkód prowadzić handel paletami na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.

Zamknij

Ważna informacja

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cokiees w Polityce prywatności.