Czym się zajmujemy?

Firma PALETORIUM zajmuje się skupem oraz sprzedażą palet używanych w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego. Gwarantujemy palety zapewniające zachowanie bezpieczeństwa i wszelkich standardów. Nasze palety są nieuszkodzone, czyste, oryginalne, o udźwigu zgodnym z rodzajem palet. Dokładamy wszelkich starań, aby towar był selekcjonowany zgodnie z Kartami Oceny Palet ECR Polska/EPAL.

O paletorium

Firma PALETORIUM w kwietniu 2013 roku obchodziła dziesięciolecie swojego istnienia. Działamy w największej polskiej sieci zajmującej się handlem paletami - EUROPAL. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam na ciągły rozwój i poszerzanie swojej działalności. Dysponujemy własnym transportem oraz trzema punktami kupna i sprzedaży palet w Toruniu, Łysomicach oraz Stolnie. 

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.

Firma PALETORIUM w kwietniu 2013 roku obchodziła dziesięciolecie swojego istnienia. Działamy w największej polskiej sieci zajmującej się handlem Paletami - EUROPAL. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam na ciągły rozwój i poszerzanie swojej działalności. Punkty sprzedaży i skupu palet Paletorium zlokalizowane są głównie w okolicach Torunia, jednak dysponujemy własnym transportem, co pozwala nam bez przeszkód prowadzić handel paletami na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.

Zamknij

Ważna informacja

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cokiees w Polityce prywatności.